Trzeci Urodzinowy Piknik Fundacji

[vc_row gap=”35″ css=”.vc_custom_1554210504340{margin-left: 30px !important;}”][vc_column width=”1/2″][charityhome_vc_section_title heading_type=”h4″ title=”Trzeci urodzinowy Piknik Fundacji Szczęśliwe Jutro” title_weight=”bold” alignment=”left” title_separator=”dotted” sep_alignment=”left” sep_skin=”grey”][/charityhome_vc_section_title][charityhome_vc_cta alignment=”left” heading_1=”17 czerwca 2018 r.” heading_2=”Trzeci Urodzinowy Piknik Fundacji Szczęśliwe Jutro” content_alignment=”left” heading_1_transform=”transform-none” heading_1_weight=”400″ heading_1_size=”24px”]Kolejny Urodzinowy Piknik za nami!

Tym razem nasz urodzinowy piknik zorganizowaliśmy we Wróblówce, miejscowości  gdzie powstaje Przystań Szczęśliwe Jutro. To właśnie mieszkańców Wróblówki, gminy Czarny Dunajec i Powiatu Nowotarskiego  zaprosiliśmy do miejsca, w którym tak dużo się dzieje. Chcieliśmy się przedstawić, pokazać efekty naszej wspólnej pracy i działań. A przede wszystkim poznać się!

Wydarzenia na scenie zaczęły się już od godziny 13.00 i trwały do wieczora. Swoje przedstawienia pokazały przedszkolaki i  uczniowie z Czarnego Dunajca.

Były koncerty muzyczne, zawody strażackie i sportowe oraz pokazy siłaczy. Mocno oblegano stoisko malowania twarzy i plecenia warkoczyków. Tradycyjnie już były dmuchańce, wata cukrowa, pop corn, loteria.

Piknik był świetną okazją do zaprezentowania celów i misji Fundacji oraz obecnych i przyszłych  działań na rzecz środowiska lokalnego.

Wszystkim Sponsorom oraz Wolontariuszom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Już dzisiaj jesteście częścią SZCZĘSLIWEGO JUTRA dla naszych Podopiecznych J

 

http://tvpodhale.info/tv/wydarzenia/Urodzinowy_Piknik_we_Wroblowce-19895-1.html[/charityhome_vc_cta][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1554210497738{margin-top: 80px !important;margin-left: 80px !important;}”][vc_single_image image=”2989″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”2989″][/vc_column][/vc_row]

X