walczymy o janka

[vc_row gap=”35″ css=”.vc_custom_1554210504340{margin-left: 30px !important;}”][vc_column width=”1/2″][charityhome_vc_section_title heading_type=”h4″ title=”Charytatywny mecz hokejowy” title_weight=”bold” alignment=”left” title_separator=”dotted” sep_alignment=”left” sep_skin=”grey”][/charityhome_vc_section_title][charityhome_vc_cta alignment=”left” heading_1=”8 kwietnia 2018″ heading_2=”Gramy o Szczęśliwe Jutro Janka Nykazy” content_alignment=”left” heading_1_transform=”transform-none” heading_1_weight=”400″ heading_1_size=”24px”]Na początek kilka zdań o Janku: W lutym 2017 r. Janek przechodząc przez skrzyżowanie na zielonym świetle w Klikuszowej został potrącony przez samochód. W wyniku wypadku odniósł liczne obrażenia i złamania oraz zapadł w śpiączkę. Przez 4 miesiące przebywał w nowotarskim szpitalu, a następnie w Klinice Budzik, gdzie po 3 miesiącach został „obudzony”. Założeniem zbiórki przeprowadzonej przez szkolnych kolegów Janka, była pomoc rodzinie w sfinansowaniu rehabilitacji dla syna.

By wesprzeć inicjatywę kolegów Janka – włączyliśmy się do współpracy. Tym razem to kolejna impreza sportowa pokazała jak wielkie serca maja zawodnicy i kibice.
Serdeczne podziękowania dla Amatorskiej Ligi Hokeja oraz Podhale Nowy Targ za rozegrany mecz!
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć Janka Nykazę podczas dzisiejszego meczu hokeja!!! Dziękujemy również Panu Bartłomiejowi Kolasie za inicjatywę i organizację meczu oraz WSPANIAŁYM Wolontariuszom z Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu i Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu !

Było wspaniale !!!!, a efekt końcowy zaskoczył wszystkich – zgromadziliśmy dla Janka 8 540.80 zł !!! Dziękujemy!

Życzymy Jankowi dużo zdrowia i siły w dalszej walce o szczęśliwe jutro!!![/charityhome_vc_cta][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3155″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

X